На стаціонарному блокпосту, що веде у місто Чернігів, гвардійці під час контролю транспортних засобів зупинили авто для перевірки документів. Під час спілкування з водієм службова собака зреагувала на наявність заборонених речовин в авто. При проведенні поверхневої перевірки, у присутності свідків було виявлено у нагрудній сумці затриманого пристрій для відстрілу гумових куль без документів та 16 набоїв до нього. За зовнішніми ознаками зброя перероблена зі стартового пістолета.
На місце подій було викликано слідчо-оперативну групу, якій передали затриманого для подальшого з’ясування обставин. Даний громадянин підозрюється у скоєнні правопорушення за ст.263 ККУ.
Довідково: 263 ст. Кримінального кодексу України – носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років.