Мобільні кінологічні групи Національної гвардії України регулярно залучені до контрдиверсійних заходів, а також до несення служби на блокпостах і пошуків зброї та вибухівки в районах ведення бойових дій та на територіях, що межують з ними.
Гвардійські кінологи Західного оперативно-територіального об’єднання НГУ лише впродовж минулого місяця виявили та допомогли вилучити цілий арсенал заборонених предметів, котрі громадяни намагалися вивезти з прифронтових районів. Зокрема наші військовослужбовці, у взаємодії з поліцією, виявили і вилучили:
- 9 одиниць вогнепальної зброї (1 кулемет, 6 автоматів і 2 гранатомети);
- 14 магазинів до автоматів;
- 7 гранатометних пострілів ВОГ 25;
- 24 запально-димових патронів;
- 2374 набої;
- 29 запалів до ручних гранат;
- 22 гранати й 1 тротилову шашку.
Такі результати роботи й кількість виявленої зброї та інших заборонених предметів свідчать про професійність і підготовленість військовослужбовців НГУ, а також про те, що Національна гвардія України є невід’ємною складовою сектору безпеки і оборони нашої держави.
Група інформації і комунікації Західного ТУ