Бойові сапери Нацгвардії взяли участь в онлайн-брифінгу - НГУ

Військовослужбовці одеського інженерно-саперного взводу “Хаджибей” 34 окремого батальйону Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України взяли участь в онлайн-брифінгу “Ukraine Media Center Odesa”.

Під час брифінгу сапери Нацгвардії обговорили результати роботи зведеного загону з розмінування Національної гвардії України на деокупованих територіях Херсонської області, воєнні злочини армії рф, використання забороненої міжнародними конвенціями зброї та методів війни окупантами.

“Одним з найважливіших завдань зведеної групи розмінування НГУ на Херсонщині є повернення в деокуповані населені пункти цивілізації. Відновлення постачання газу, води, електрики в будинки українців після російських руйнувань. Так наші сапери розмінували 84 кілометри ліній електромереж, щоб фахівці-електрики змогли здійснити безпечне підключення”, – розповів командир Узунов Сергій.

Бойовий медик інженерно-саперного взводу “Хаджибей” на позивний Джума розповів про бойову роботу під обстрілами, підготовку бійців з тактичної медицини та запровадження ТССС “Tactical Combat Casualty Care” – стандарту надання допомоги в догоспітальній медицині на полі бою під час виконання службово-бойових завдань нацгвардійцями. 

Джума постійно супроводжує побратимів на бойових виходах, так як часто вони потрапляють в поле зору ворога і працюють під артилерійськими обстрілами. В перервах між ротаціями бойовий медик проводить інтенсивну підготовку з тактичної медицини для бійців Нацгвардії і цивільних груп. Разом з такмедом, сапери інженерно-саперного взводу “Хаджибей” НГУ організовують тренінги з мінної безпеки в школах і ліцеях Одеської та Херсонської областей.

Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ

Перейти до вмісту