Сапери Нацгвардії завершили розмінування Херсонщини - НГУ

Зведений загін Національної гвардії завершив гуманітарне розмінування на деокупованих територіях в Херсонській області.

Про це, в четвер, під час брифінгу в Military Media Center повідомив тимчасово виконуючий обов’язки директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

«Групами загону у період з 11 квітня по 31 жовтня 2023 року було обстежено 23 935 гектарів територій, з яких 22 365 гектарів земель сільськогосподарського призначення, 47 кілометрів доріг, 84 кілометри ліній електромереж та знищено 3 536 вибухонебезпечних предметів», – сказав він.

Водночас групи розмінування Нацгвардії продовжують працювати у Харківській, Донецькій, Запорізькій та Миколаївській областях. За минулий тиждень вони обстежили близько 5 гектарів територій та 32 кілометри доріг. В результаті було виявлено та знешкоджено понад 35 вибухонебезпечних предметів.

Гвардійці беруть активну участь у поверненні до мирного життя на звільнених територіях, забезпечуючи їх розмінування, доставку гуманітарної допомоги, проведення контрдиверсійних заходів, патрулювання і несення служби на блокпостах.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту