Зв’язок – це нерв військ (ВІДЕО) - НГУ

Як без повітря не зможе функціонувати організм, так і без зв’язку війська не зможуть ефективно працювати. Основне завдання військових зв’язківців незмінне – безперебійна і стійка передача інформації на всіх рівнях.  Нескоординовані дії підрозділів – невиконані бойові завдання. Коли зникає зв’язок, війська стають фактично сліпими.

 

Під час бойових дій підрозділ зв’язку оперативно розгортає стійку систему бойового управління військовими частинами і підрозділами сил оборони. Потрібно добре орієнтуватися на різній місцевості, оскільки станції виставляються відповідно до азимута. Доводиться налаштовувати зв’язок незалежно від погодніх умов, місцевості. На війні доводиться прокладати зв’язок від штабів і до передових позицій, і це вносить корективи в сам процес.

 

Комунікація – запорука інформації. Інформація – запорука виживання. Це база. На наступному рівні комунікація – це взаємодія. А взаємодія – це ефективне знищення противника. Бо війну не виграє хтось один.

 

Воїни-зв’язківці входять до складу всіх родів військ. У спеку та холод, вдень і вночі, під кулями, завдяки воїнам-зв’язківцям проведено чимало успішних військових операцій. Вони тягнуть кілометри дротів, крутять антени, виставляють камери. І завжди мають в голові надскладні схеми комунікацій.

За допомогою відомої лише вам магії всі організми військ працюють разом, в одній системі.

 

Із вашим днем, воїни-зв’язківці! Разом переможемо!

Перейти до вмісту