Спецпризначенці Нацгвардії знищили новітній російський артилерійський тягач «Ведмідь» з екіпажем та гаубицею - НГУ

Спецпризначенці Нацгвардії продовжують виконувати визначені завдання і знищувати дороговартісну ворожу техніку ударними дронами. Протягом минулого тижня вони виявили понад 300 цілей противника та знищили понад 20 одиниці техніки, серед яких новітній артилерійський тягач «Ведмідь» з екіпажем та гаубицею «Мста-Б».

Про це, у четвер, під час брифінгу в Military Media Centre, заявив заступник директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

«Розвідники-оператори ударних безпілотних авіаційних комплексів одного із загонів спеціального призначення НГУ протягом тижня виявили та знищили: 3 танки, 3 БТР, 2 БМП, 4 гаубиці, 5 МТЛБ, 4 одиниці автомобільної техніки. Всього ж розвідкою Національної гвардії виявлено 300 цілей противника, частина яких, у взаємодії зі складовими сил безпеки та оборони, була знищена або виведена з ладу», – сказав він.

Микола Уршалович додав, що виявлений спецпризначенцями новітній російський артилерійський тягач «Ведмідь», який до цього був помічений на військовому параді у Єкатеринбурзі, також був знищений разом з екіпажем та гаубицею «Мста – Б».

Безліч російських військовослужбовців і далі могли б хизуватися своєю технікою на парадах, якби не вторглися до України. Завдяки нашим силам оборони все більше російських солдат щодня відправляються на свій останній парад. 

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту