Бійці бригади “Червона Калина” проводять масштабні тренування (ВІДЕО) - НГУ

Бійці 14 бригади оперативного призначення НГУ Червона Калина провели масштабні заняття з бойової підготовки із залученням усіх доступних засобів ведення бою. Бійці вправлялись у навичках з аеророзвідки, орієнтування на місцевості та прокладання маршрутів, пересуванні, комунікації підрозділів. Особливу увагу приділили тренуванням з використання техніки та стрільбі з різних видів озброєння.

“Війна це важка річ, тому кожен з нас має відпрацювати якомога більше уявних ситуацій, отримати всі необхідні навички. В умовах постійних тренувань будується впевненість в собі та своєму підрозділі. У нас всіх одна спільна мета — перемога, тому бійці не шукають додаткову мотивацію або натхнення, вчаться швидко і завзято. Перемога над ворогом за таких умов — діло часу”, – розповідає командир одного з штурмових підрозділів.

Нагадуємо, що з перших годин повномасштабного вторгнення 14 бригада оперативного призначення “Червона Калина” приймає активну учать у бойових діях на всій території України. Завдяки рішучості її командирів та бійців на початку повномасштабного вторгнення на Київщині було знищено близько 100 одиниць ворожої техніки. Частину техніки ворога також було захоплено. Бійці бригади брали участь у боях за Сєвєродонецьк, звільняли Білогорівку та виконували бойові завдання в Спірному.

Перейти до вмісту