Минулого тижня гвардійці знешкодили 170 окупантів, 16 танків, 2 САУ, 3 гаубиці на східних та південних рубежах України - НГУ

Особовий склад військових частин і підрозділів Національної гвардії України продовжує виконання визначених завдань у складі угруповань Сил оборони України з незмінно високою бойовою ефективністю.

Про це, у четвер, під час брифінгу в Military Media Centre, заявив заступник директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

«На минулому тижні воїни-гвардійці підрозділів оперативного призначенняпродовжували завдавати втрат окупантам у живій силі та техніці, підтверджено знешкодження близько 150 окупантів, з яких 42 – назавжди; знищено: 5 танків, 2 гаубиці, 3 міномети з розрахунками та 4 одиниці автомобільної техніки», — сказав він.

Микола Уршалович додав, що їх побратими спецпризначенці знищили близько 20 загарбників, 2 ворожих танки, одну БМП, один автоматичний гранатомет та один крупнокаліберний кулемет з розрахунком.

Також була відмічена ефективна робота груп аеророзвідки 27 Печерської бригади на Лиманському, Донецькому та Херсонському напрямках, які протягом тижня виявили і знищили: 9 танків, 2 САУ, одну гаубицю, 8 бойових броньованих машин, 6 одиниць автомобільної техніки та один передовий комплекс дальнього візуального спостереження «Муром-М».

«Окрім виявлення та знищення озброєння та військової техніки, групою аеророзвідки у взаємодії з окремою гірсько-штурмовою бригадою ЗСУ здійснювалось дистанційне мінування логістичних шляхів противника», — повідомив Микола Уршалович.

Воїни гвардійці мужньо та професійно обороняють Україну. Ворог буде розбитий.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту