Мінометники Нацгвардії знешкодили 4 танки в районі Серебрянського лісництва - НГУ

В районі Серебрянського лісництва мінометний розрахунок 5 Слобожанської бригади зупинив наступ штурмових груп ворога у результаті чого знешкодив 4 танки окупантів.

Про це, у четвер, під час брифінгу в Military Media Centre, заявив заступник директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

«У період з 27 по 30 липня командир мінометного розрахунку 5 Слобожанської бригади на псевдо Студент у районі Серебрянського лісництва, в тісній взаємодії з розрахунками БпЛА вміло керуючи діями своїх підлеглих загороджувальним вогнем неодноразово зупиняв наступ штурмових груп ворога, чим забезпечив утримання визначених рубежів. В ході боїв цим мінометним розрахунком було пошкоджено або знищено 4 танки загарбника», — сказав він.

Микола Уршалович також розповів, що в ході інтенсивних боїв у цьому ж районі, районі Серебрянського лісництва, а саме 27 липня, завдяки вмілій взаємодії групи пілотів БпЛА, мінометного взводу та розрахунку АГС-17 Нацгвардії на одному з спостережних постів, було виявлено скупчення живої сили ворога. Згодом підрозділами Нацгвардії по ним був здійснений вогневий наліт.

«Результатом спільної роботи стало знищення 5 осіб та поранення 9 окупантів», — зазначив полковник Микола Уршалович.

Наші солдати і офіцери своїми професійними діями постійно доводять ворогу, що йому не місце на нашій землі. Ворога знищували професійно, проявляючи винахідливість та ініціативу.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту