Нацгвардійці знешкодили понад 230 російських окупантів - НГУ

Особовий склад військових частин і підрозділів Національної гвардії України продовжує виконання визначених завдань у складі угруповань Сил оборони України з незмінно високою бойовою ефективністю. Минулого тижня гвардійці знешкодили понад 230 російських окупантів на східних та південних рубежах України.

Про це, у четвер, під час брифінгу в Military Media Centre, заявив заступник директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

«Воїни-гвардійці підрозділів оперативного призначення Нацгвардії продовжують наносити втрати окупантам у живій силі та техніці, підтверджено знешкодження понад 120 окупантів, з яких 30 – назавжди; знищено 4 танки, 3 бойових броньованих машини, МТЛБ, одну ЗУ-23-2 та сховище з БК», — сказав він.

За словами Миколи Уршаловича протягом минулого тижня на Лиманському, Донецькому та Херсонському напрямках групи аеророзвідки 27 Печерської бригади знищили 4 САУ, 2 МТЛБ, 6 бойових броньованих машин, 12 одиниць автомобільної техніки та 2 гаубиці ворога.

Також він повідомив про результати артилерії Національної гвардії під час вогневої підтримки підрозділів Сил оборони на Лиманському, Бахмутському та Мелітопольському напрямках.

«Було виконали близько 520 вогневих завдань, знешкоджено близько 110 осіб противника, з яких 24 безповоротних. Крім того, знищено: один танк,  2 БМП, 2 одиниці автомобільної техніки та 3 польові сховища БК», — повідомив полковник Уршалович.

Підрозділи Національної гвардії продовжують виконувати визначені оперативні та бойові завдання у складі Сил оборони України у важких боях на різних ділянках фронту, завдаючи загарбнику численних втрат.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту