Офіцер Нацгвардії проповз 150 метрів та знищив ворожий танк в районі Серебрянського лісництва - НГУ

Гвардійці ведуть важкі бої задля утримання позицій в районі Серебрянського лісництва на Луганщині.

Про це, у четвер, під час брифінгу в Military Media Centre, заявив заступник директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

«27 липня о 4 годині ворожий танк виїхав на вогневу позицію і розпочав пряме ураження позиції одного з підрозділів 5 Слобожанської бригади НГУ. Старший лейтенант Віктор Хоменко, віддавши наказ підлеглим на відкриття вогню по танку, сам взяв протитанковий гранатомет NLAW та швидко рушив ходами сполучень до ворожої цілі. Оскільки умови обстановки в лісі не дозволяють вести вогонь з далекої відстані, діставшись до переднього краю, офіцер виліз з окопу, проповз на відстань 150 метрів до танку та влучним пострілом знищив його», — сказав він

За словами Миколи Уршаловича, цей героїчний вчинок справжнього офіцера і командира забезпечив утримання позиції та врятував життя підлеглих. І це не поодинокий випадок. Насправді наші солдати і офіцери щодня чесно і мужньо, ризикуючи власним життям виконують свою бойову роботу, утримують займані рубежі та звільняють українську землю від ворога.

Військовослужбовці НГУ беруть участь у відсічі збройної агресії на всіх рубежах і напрямках, де ведуться бойові дії.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту