Тиждень без тривог: діти гвардійців відпочиватимуть у Латвійській Республіці - НГУ

У латвійському місті Кальна урочисто відкрили табір для українських дітей, чиї батьки захищають незалежність та суверенітет України.

Літній табір для 26 дітей українських військових зі Збройних Сил України та Національної гвардії України був організований завдяки багаторічній співпраці з латвійською молодіжно-патріотичною організацією «Яунсардзе», яка майже сім років співпрацює з Національною гвардією України та бере участь у національно-патріотичному вихованні молоді.

«Ми дуже раді, що дітки матимуть змогу побачити світ, відпочити від того жаху, який відбувається зараз в Україні та побачити, що у них є справжні друзі, які турбуються про них», – зауважив фахівець медичної частини Київського інституту Національної гвардії України молодший сержант Олег Скрипник.

В період тижневого перебування у місті Кальна та Вентспілс українські діти матимуть можливість познайомитись з історією, культурою та національними особливостями Латвійської Республіки, крім того, на дітей чекатимуть екскурсії, різноманітні розважальні заходи, спортивні ігри, а також відпочинок на морі.

Відділ цивільно-військового співробітництва НГУ

Перейти до вмісту