Військовослужбовцям бригади «Спартан» передали благодійну допомогу (ВІДЕО) - НГУ

За підтримки благодійного фонду «Даруй Добро» та Харківської обласної військової адміністрації нацгвардійцям Харківщини, які з перших днів війни боронять нашу країну, передали благодійну допомогу.

Благодійний фонд «Даруй Добро» вже не вперше закриває потреби нацгвардійців для успішного виконання їхніх завдань на фронті. За більше ніж рік війни фонд передав для військових на передовій допомоги орієнтовно на 218 мільйонів гривень. Окрім лазне-прального комплексу та автівок, військовослужбовці отримали дрони, тепловізори, павербанки, комп’ютери, планшети, мобільні телефони та багато іншої техніки необхідної на фронті.

«Це вже другий лазне-пральний комплекс, який ми передаємо на потреби військових, він повністю автономний, має все необхідне: генератор, вода, опалення, пральні машини та душові кабіни. Розрахований на те, що одночасно можуть приймати душ до десяти осіб, він створює комфортні умови для відновлення сил та боєздатності бійців», – зауважив координатор проєктів благодійного фонду «Даруй Добро», депутат Харківської обласної ради Анатолій Русецький.

«Практика показала, що для військовослужбовців, які виконують бойові завдання, дуже важливим є лазне-пральне обслуговування. Такий лазне-пральний комплекс зможе забезпечувати миття особового складу за одну заправку на сто осіб. Ми на нього дуже очікували, тож дякуємо за співпрацю», – наголосив начальник речової служби секції тилу бригади «Спартан» Євгеній Науменко.

Дотримання правил особистої гігієни має велике значення для підтримки боєздатності та запобігання захворюванням військовослужбовців. Такі мобільні комплекси дають змогу розгорнути місця для миття особового складу на максимально безпечній відстані від лінії бойового зіткнення.

Разом з нацгвардійцями п’ять військових формувань, які наразі захищають Харківську область, отримали допомогу від благодійного фонду «Даруй Добро».

Як зазначив начальник ХОВА Олег Синєгубов, окрім автівок, військовослужбовці отримали дрони, тепловізори, павербанки, комп’ютери, планшети, мобільні телефони та багато іншої техніки необхідної на фронті.

«Продовжуємо спільно допомагати військовим, що боронять Харківщину від російських окупантів. Сьогодні передали нашим захисникам з різних військових формувань лазне-пральний комплекс, 4 легкові авто та 2 карети швидкої допомоги. Кожен дрон, автівка чи тепловізор – це запорука збереження життя військовослужбовців. Лише об’єднавши всі зусилля ми переможемо ворога», – зазначив начальник ХОВА Олег Синєгубов.

Проєкти фонду «Даруй Добро» надають можливість військовослужбовцям відчути підтримку та громадську вдячність за їхню важливу роль у захисті країни. Зусилля благодійників допомагають підтримувати військових на передовій та перемагати ворога.

Відділення інформації та комунікації Східного ТУ НГУ

Перейти до вмісту