Життя переможе! – Ізмаїльські психологи провели тренінгові заняття з дітьми-переселенцями - НГУ

Війна з російськими загарбниками змінила життя всіх. У суспільстві зросла нервова напруга та тривожність. Справлятися з таким психологічним навантаженням складно як дорослим, так і дітям, особливо підліткам.

Підлітковий вік – це перехід від дитинства у доросле життя, вік, коли проходить дитяча безпечність і починається доросла відповідальність, коли дитячі мрії трансформуються у стан життєвих цілей та пріоритетів, це вік вразливості та дорослішання, вік пошуків та створення себе як особистості.

Для формування навичок психологічної допомоги та самодопомоги у дітей-переселенців підліткового віку, за ініціативи першої леді України Олени Зеленської психологами Національної гвардії України проводиться серія занять, які направлені на розвантаження негативних емоцій.

Етап знайомства психологині Вікторії з дітьми-переселенцями з Миколаївської та Донецької областей був направлений на виникнення довіри та демонстрації своєї видатної риси характеру. Було запропоновано називати себе міфічним ім’ям, яке красномовно заявляє про життєвий пріоритет та улюблену справу. «Артист», «Флорист», «Фізик» – це псевдо імена, які обирали собі діти.

Перенесення своїх негативних емоцій на папір потребувало повної концентрації та вивільнення своєї негативної енергії. Темні кольори, широкі лінії, різкі рухи – все це залишилося на папері й було знищено. Підтримка друзів, впевненість у своєму товаришеві є завжди вкрай необхідними та саме це було продемонстровано у командних іграх.

Наприкінці зустрічі вихованці освітнього благодійного проєкту «Caritas Odesa UGCC» обмінялись побажаннями та подякували один одному за роботу. Слова вдячності гвардійцям, які боронять Одещину від ворога, діти наклеїли на своєрідне «дерево життя», адже за спільними висновками, життя переможе! Україна Переможе!

Національна гвардія України дбає про соціальний захист військовослужбовців та членів їх сімей, піклується про поранених військовослужбовців та родини тих, хто загинув.

Група інформації і комунікації Південного ОТО

Перейти до вмісту