Денис Монастирський нагородив харківських гвардійців, поліцейських, прикордонників та рятувальників - НГУ

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський здійснив робочий візит на Харківщину. Він відзначив державними нагородами військовослужбовців Національної гвардії, а також співробітників  інших підрозділів МВС України, які проявили мужність під час виконання службових завдань, захищаючи громадян від російських окупантів.

Саме завдяки вам ми сьогодні знаходимося в мирному та незламному Харкові. Місті, яке чинило та продовжує чинити опір підступному ворогу. Росіяни вже відчули на собі силу українських захисників. Харків увійде в історію, як місто нескорених, і воно є таким завдяки нацгвардійцям, прикордонникам, поліцейським, рятувальникам, військовим ЗСУ — усім, хто разом став, пліч-о-пліч на захист рідної землі. Від імені Президента, Уряду, себе особисто, хочу подякувати нашим героям за щоденну сумлінну службу в ім’я українського народу. Попереду багато випробувань, але ми маємо це зробити. Разом до Перемоги! Слава Україні!», — сказав Денис Монастирський.

Міністр також відзначив, що робота підрозділів МВС України на деокупованих територіях буде налагоджена максимально швидко. Також він наголосив, що відновлення нормальної життєдіяльності та розв’язання безпекових питань на звільнених територіях будуть першочерговою задачею для органів влади та силових структур області. У пріоритеті — швидке повернення функцій комунального господарства, міцна гуманітарна підтримка, чітка робота правоохоронної системи.

Відділення інформації та комунікації Східного територіального управління НГУ

Перейти до вмісту