Про українських захисниць, їхній професіоналізм і рішення піти воювати – у новому відео Fight for Freedom від United24 Media - НГУ

Коли йдеться про захист свободи, неважливо, чоловік ти чи жінка. І наші громадяни та наша боротьба це довели. Українські жінки нарівні з чоловіками боронять рідну землю й виконують найскладніші завдання. Наша армія була і залишається однією з тих, де служить найбільше жінок.

Про українських захисниць, їхній професіоналізм і рішення піти воювати – у новому відео Fight for Freedom від United24 Media.

Наші сильні та мужні гвардійки плічопліч з чоловіками боронять Україну з перших днів війни.

Марина Лабунець, жінка-саперка Нацгвардії. Щодня вона і тисячі інших інженерів-розміновувачів очищають нашу святу землю від наслідків історичної несправедливості та брехні, яку залишила росія у вигляді мін та не здетонованих зарядів.

Гвардійка Христина Бойчук з позивним Кудрява майже 10 років на військовій службі. Закінчила Харківську академію Національної гвардії України. Служить заступницею командира міноментної батареї. Зараз захищає країну в одній із найгарячіших точок російсько-української війни.

Ніна Дроздовська – інструкторка, кваліфікована стрілчиня, яку знають чи не у кожній військовій частині Національної гвардії.

Перейти до вмісту