Життя людей під час обстрілів на Донеччині рятують бійці 15-го Слов’янського полку Нацгвардії - НГУ
Донеччина – плацдарм бойових дій на сході. ⚔️Область героїчно витримує постійні зіткнення з ворогом російської федерації. Насьогодні, ЗСУ відвойовують тимчасово окуповані території – результат приголомшує.
Наші герої – це водії Адам та Джексон. Гвардійці, які проходять службу у Нацгвардії приблизно 4 роки.
Адам до військової служби був вчителем фізичної культури, а Джексон працював у метрополітені у Харкові. Їх поєднала військова служба, зараз можна сказати, що хлопці не лише бойові товариші, а й справжні друзі.
 
«Будемо відверті – війна показала хто є хто. І наразі, ми тримаємось у двох, ми довіряємо один одному».
Про те, що кожний з них обрав шлях військового, не жалкують жодного разу. Найголовніший фактор в прийнятті цього рішення стало те, що обидва хлопці зі сходу України, тож мотивація захищати рідну землю була в їх серцях, ще починаючи, з 2014 року. Для Адама та Джексона повномасштабна війна почалася 24 лютого несподівано, в принципі, як і для усіх інших людей, по телефонному дзвінку.
«Викликали за бойовою тривогою і вже за новинами зрозуміли – росіяни напали на Україну» – згадують бійці.
Починається безліч бойових задач, виїздів із забезпеченням чи з особовим складом на позиції.
«Коли я везу людей на позиції чи забираю їх звідти, то не думаю, що може статися: обстріл, наліт чи ще щось… Звісно страшно, але коли ти несеш відповідальність за людей, аби швидше привезти в безпечне місце, ти робиш свою роботу і відкидаєш усі негативні думки», – ділиться Адам.
Одна з історій хлопців відбулася на околицях Слов’янська.
«Тоді якраз закінчився черговий обстріл, нам бажали «доброго вечора». Ми як раз їхали з фронтових позицій, до пункту постійної дислокації, коли почули характерний звук «прильоту». Тільки цього разу до нього приєднались крики людей. Ми зупинились біля магазину, який був вже понівечений. Коли впевнилися в безпеці пересування, побігли на голоси. Неподалік побачили двох цивільних, чоловік благав врятувати жінку – її зачепило уламками. Одразу почали надавати допомогу. Раптом ще один «прильот», знову уламки. У жінки тяжке поранення ноги. Ми разом надавали допомогу цивільній, бо поранення були дуже серйозні, значна кровотеча. Першим ділом наклали джгут, перев’язали бинтом та погрузили в нашу машину», — розповідають військові.
Після надання домедичної допомоги постраждалу госпіталізували до однієї із Слов’янських лікарень. Медики розповідають, що жіночка вже відновлює свої сили після чергової операції. Також лікарі подякували військовим за надану домедичну допомогу, що дозволило врятувати життя мешканці.
«Хочу відзначити професійні дії військових гвардійців та вчасно надану допомогу, це значно зменшило крововтрати та, без применшень, врятувало життя людині. Ми пишаємося нашими військовими. Вони заради нас постійно ризикують власним життям!», — зазначив лікар, де перебуває постраждала.
❤️ Дякуємо кожному захиснику України, котрий наразі виконує свої бойові задачі та докладає максимальних зусиль задля перемоги!
Перейти до вмісту