«Війну не можна романтизувати», – історія гвардійця-режисера - НГУ

Євген, офіцер однієї з військових частин Північного об’єднання Національної гвардії України до війни працював на багатьох відомих українських телеканалах та розпочав зйомки власного художнього фільму.

«Я маю дві вищі освіти: юридичну та диплом режисера кіно і телебачення. Працював над багатьма проєктами відомих українських телеканалів», – розповідає гвардієць.

18 лютого Євген почав зйомки власного дебютного драматичного фільму з елементами фантастики. 24 лютого було призначено другий день зйомок, але повномасштабне вторгнення росії на територію України обірвало всі плани.

«З початком війни я був в територіальній обороні на броварському напрямку, а дещо пізніше звернувся до військкомату та потрапив до лав Національної гвардії України. Мою роту було направлено до міста Чернігів, де на той час точилися бої з оборони міста. Я розумів куди я їду, і був до цього готовий», – розповідає Євген.

Майже усі члени його знімальної групи вступили до лав Збройних сил та стали на захист української землі. А місяць тому гвардієць дізнався, що його оператор дрона з яким він знімав свій фільм загинув під час боїв у Рубіжному. Він проходив службу в аеророзвідці.

«Війну не можна романтизувати, адже ті втрати, той біль, що вона несе, є неосяжними, – впевнений Євген та ділиться планами, – зараз я працюю над сценарієм до фільму де буде показана Україна, якою я хочу її бачити після війни десь через десять років. І я вірю, що перемогу залишилось чекати недовго. Україна неодмінно вистоїть!»

Перейти до вмісту