Нацгвардійці не тільки відважні воїни, а ще й майстри на всі руки: гвардієць застосував своє хобі на користь підрозділу - НГУ

Сергій у лавах Нацгвардії з 2019 року. Має досвід виконання службово-бойових завдань у районі проведення ООС. Батько гвардійця теж захищає країну у лавах територіальної оборони. Рідні пишаються своїми захисниками і, звісно ж, хвилюються за них. Але розуміють: батько й син, як справжні патріоти своєї країни, зараз там, де мають бути – боронять її від ворога.

Війна – важка робота без вихідних та повноцінного дозвілля, поняття «відпочинок» тут дуже умовне. І кожен використовує вільну хвилину так, щоб якнайкраще відновитися перед боєм.

Знімати напругу між виконанням бойових завдань Сергію допомагає давнє улюблене хобі – ремонтувати техніку та майструвати нові легкі засоби для пересування. Наприклад, мотоцикл. Вдома Сергій залишив два зібраних власноруч мотоцикли, фактично із брухту. На передовій зібрав ще один, також із непотрібного брухту – з рами «Іж-Планета» та двигуна «Іж-Юпітер». Частини збирав із побитої і спаленої росіянами цивільної техніки, якої багато лишилося покинутої обабіч доріг в районах безпосереднього зіткнення. Говорить, що основу зібрав за три дні, а решту часу удосконалював. На баку зробив підбадьорюючий напис для ворога: «ласкаво просимо до пекла». Тепер мотоцикл бійці активно використовують у підрозділі на нулі, коли потрібен легкий, швидкий і непомітний транспорт.

Побратими Сергія поважають його не тільки за відмінні професійні навички, а ще за талант справжнього майстра, який любить свою справу.

Своїм прикладом гвардієць доводить: як би важко не було, треба постійно працювати, робити те, що вмієш, якнайкраще.

Наше братерство на полі бою, наша взаємопідтримка – все працює на перемогу над ворогом. Вірю в це беззаперечно і роблю для цього все, що від мене залежить», – стверджує боєць.

Група інформації та комунікації Центрального ТУ

Перейти до вмісту