Гне цвяхи та арматуру: Звичайний хлопець з надзвичайною силою (ВІДЕО) - НГУ

Робить це гвардієць Іван не задля того, аби просто похизуватися силою молодецькою, просто таким чином він тренує насамперед сухожилля. Як розповів боєць, до такого захоплення його надихнула стара газета зі статтею про відомих силачів.

Спершу, здавалося що в мене не вийде, але після багатьох тренувань, коли зігнув свій перший цвях, виявилося, що це зовсім не важко. Усе це підтверджує відому істину про безмежжя людських можливостей. Треба лише сила духу, терпіння і бажання», – зауважив гвардієць.

Як розповів Іван, особливістю ізометричних вправ можна вважати той факт, що м’язи не збільшуються як при динамічних тренуваннях з гантелями чи штангами, а зміцнюються без збільшення обсягу і руху суглобів. Великий плюс, що тренуватись можливо будь-де, не маючи для цього якогось спеціального спорядження. 

Коли я йшов служити у війська, в рюкзак прихопив з собою цвяхи. На мене в військкоматі дуже здивовано дивилися, думали що я якийсь дивний. Але потім я все показав та пояснив, що таким чином я тренуюсь», згадує Іван.

Зараз для нього зігнути цвях чи арматуру легше легкого. Але хлопець на цьому не зупиняється, після перемоги планує зайнятися ще й армреслінгом.

З такими бравими хлопцями як Іван – Перемога буде за нами!

Група інформації і комунікації Південного ОТО

Перейти до вмісту