Нацгвардійці розпочали рік із добрих справ і долучились до здачі крові (ВІДЕО) - НГУ

Новий рік гвардійці почали з традиційного наповнення банку крові для поранених побратимів, адже розуміють усю важливість наявності донорської крові.

«В країні, де кожен громадянин душею і серцем виборює свободу і незалежність, усі розуміють, що ця боротьба вимірюється кров’ю. Потерпаючи від обстрілів, ракетних та дронових атак українці опиняються в лікарнях, потребуючи донорської крові. Рятування поранених бійців також досить часто залежить від наявності запасу крові і її компонентів», – розповів один із нацгвардійців Ігор.

Донором може бути кожен дієздатний українець віком від 18 років. Ваша вага має бути не менше 50 кг – інакше забір крові може бути небезпечним для вашого здоров’я. Перед здачею крові, ви маєте пройти відповідне медичне обстеження у медзакладі та у вас немає бути протипоказань, визначених МОЗ України.

Збереження життя особового складу є пріоритетом для наших військових, тому, кров – дуже важливий ресурс. І ми вдячні всім, хто зробив свій внесок у порятунок життя українських бійців.

Разом ми непереможні!

Перейти до вмісту