Гвардійці здали кров для постраждалих мешканців Херсону - НГУ

В умовах сьогодення нацгвардійці, попри напружений графі продовжують здавати кров для побратимів та цивільних осіб.

«Наше місто під постійними масивними обстрілами російських військових, не враховуючи їх тактику, в якій немає жодної логіки, бо вони нищать все, а найстрашніше, що від їх обстрілів страждають та вмирають місцеві мешканці. Тому ситуація на разі така, що кожен свідомий громадянин своєю простою небайдужістю може врятувати чиєсь життя, адже рятувати та захищати можна по-різному», – розповідає гвардієць Дмитро.

Наші гвардійці вкотре долучилися до здачі крові, аби поповнити її запаси, які вкрай необхідні в умовах сьогодення та активної війни російської федерації проти мирного населення. Долучились як офіцери, так і  військовослужбовці за контрактом, і мобілізовані, і солдати строкової служби – всі кому не байдужа доля людей, які потребують донорської допомоги.

Серед донорів був і лікар-терапевт медичної служби Максим.

«Я вже не перший раз здаю кров, завжди показую особистим прикладом, що це необхідно робити, а ще можу сказати, що це корисно й для організму самого донора», – ділиться знаннями Максим.

Більшість тих, хто здав кров, робить це вже не вперше. Бійці розповідають, що вони залюбки продовжуватимуть донорство і в подальшому житті.

Разом до перемоги!

Перейти до вмісту