Курсанти Академії підтримують свідоме донорство крові - НГУ

Військовослужбовці Академії на постійній основі беруть участь у благодійних заходах, зокрема у донорстві крові. Цього разу 27 курсантів здали кров. Ці донації підуть на потреби постраждалим захисникам України та цивільним громадянам.

За статистикою, один донор крові може врятувати життя трьох людей. Щороку в Україні донорами стає близько півмільйона громадян.

Проте донорів нашій державі бракує: якщо у країнах Європи нормою є 33 донації на рік на 1000 жителів, то в Україні їх 12. Щоб ситуація змінилася, потрібен один регулярний донор на 10-поверхівку, вважають в громадській організації «Агенти крові», яка пропагує регулярне, свідоме та безоплатне донорство.

«Саме зараз ми потрібні нашій країні, як ніколи. Стається дуже багато лих у яких страждають люди. І я радий, що можу комусь врятувати життя, просто поділившись своєю кров’ю. Донорство – має бути у житті як звичка», – розповів курсант командно-штабного факультету Філіп Первушин.

Гвардійці Академії й надалі будуть здавати кров та підтримувати свідоме донорство.

Тож, якщо у вас були страхи або коливання, щодо донорства крові, курсанти Академії на власному прикладі показали, що починати не страшно і не боляче. Головне пам’ятати, що донація — це почесна та благородна справа.

Переможемо разом!
Слава Україні!

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ

Перейти до вмісту