Військовослужбовці Північного об’єднання Національної гвардії України завжди готові прийти на допомогу, тому із задоволенням стають донорами крові.
Донорська кров завжди була цінним ресурсом, адже для багатьох хворих та поранених вона є чи не єдиний шанс на порятунок. Особливо у ці складні часи, коли вся країна боронить незалежність нашої Батьківщини. На сьогодні Чернігівському обласному центру крові вкрай необхідною є донорська кров з негативним (-) резус-фактором.
Гвардійці вже кілька років поспіль долучаються до подібних заходів та на безоплатній основі здають кров та її компоненти, адже це обов’язково врятує комусь життя.
![5](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/5-3.jpg)
![6](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/6-2.jpg)
![1](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/1-1.jpg)
![2](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/2-3.jpg)
![3](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/3-3.jpg)
![4](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/4-2.jpg)
Попередній
Наступна