Житомирські нацгвардійці провели заняття для учнів ліцею - НГУ

Гвардійці провели зустріч з учнями старших класів ліцею № 17 у форматі лекції-бесіди, де учні могли поставити різні питання.

Інструктор з тактичної медицини провів для старшокласників тренінг з першої домедичної допомоги. Ліцеїсти дізналися про особливості накладання турнікета й тампонування ран, а всі охочі мали можливість відпрацювати ці дії практично.

«На сьогоднішній час надзвичайно важливо володіти навичками надання першої домедичної допомоги, не лише в умовах бойових дій, а й у повсякденному житті. Кожен українець стикається з реальною загрозою отримання поранення внаслідок терористичних дій країни-агресора. Тому вкрай важливо, аби кожен громадянин нашої країни мав навички з надання домедичної допомоги», – розповідає інструктор Валерій.

Гвардійці ознайомили старшокласників з видами вибухонебезпечних пристроїв, нагадали учням правила поводження та безпеки з такими предметами. А також інструктори розповіли учасникам тренінгу про алгоритм дій у випадках виявлення подібних пристроїв.

Наголошуємо, знаходячи вибухонебезпечні предмети, не варто підходити та чіпати їх. На випадок надзвичайних ситуацій необхідно телефонувати з мобільного на безкоштовні номери 101 та 112.

Відділення інформації і комунікації Північного Київського ТУ

Перейти до вмісту