Заняття з домедичної підготовки для столичних старшокласників від нацгвардійців - НГУ

Військовослужбовці Національної гвардії України провели профорієнтаційні заходи та заняття з домедичної підготовки зі школярами випускного класу 189 київської школи.

«Слава Україні!» – так вітаються військові, так ми вітаємось і з вами. І сьогодні – це не просто слова, це наша боротьба і наша ідентифікація. Ми маємо нагоду провести для вас сьогоднішню зустріч, розповісти про структуру і функції Національної гвардії України, її історію і сьогодення. Які навчальні заклади готують фахівців-гвардійців», – так розпочала своє звернення до присутніх виконуюча обов’язки начальника відділу цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ підполковник Алла Клачко.

Далі про усі тонкощі надання домедичної підготовки учням і педагогічному складу розповідав інструктор, тактичний медик однієї з військових частин на позивний Байкер. Він у доступній формі, з прикладами з власного досвіду доносив до слухачів надважливі речі, які можуть врятувати життя.

«Інвестування в здоров’я та безпеку старшокласників через заняття з домедичної підготовки має кілька ключових переваг. По-перше, це збільшує відчуття відповідальності та самосвідомості серед учнів, оскільки вони навчаються реагувати на екстрені ситуації. По-друге, це сприяє розвитку комунікативних та лідерських навичок, адже учні навчаються співпрацювати та координувати дії в екстрених ситуаціях. По-третє, це збільшує рівень готовності школярів до надзвичайних ситуацій, зменшуючи тим самим кількість травм та інцидентів у шкільному середовищі. Крім того, навички першої допомоги зменшують страх та тривогу підлітків у випадку надзвичайних ситуацій», – підсумував зустріч Байкер.

Школярі із задоволенням відпрацьовували практичні навички з накладання турнікетів, задавали військовим безліч запитань та запрошували відвідувати їх знову.

Заняття з домедичної підготовки для старшокласників визнаються не лише важливими, але й необхідними. Це інвестиція в їхнє майбутнє, яка сприяє збереженню життя та здоров’я, розвитку важливих навичок та формуванню відповідальної громадянської позиції.

Відділ цивільно-військового співробітництва ІВЦ НГУ

Перейти до вмісту