Нацгвардійці Південного ОТО НГУ провели “Уроки мужності” для школярів - НГУ

14 березня в Україні відзначається День українського добровольця — вшанування людей, які не були військовими за професією, але в критичний для держави момент без повісток чи примусу добровільно вирішили захищати Батьківщину.

З нагоди цієї важливої для нашої країни дати, гвардійці 11 бригади ім. М. Грушевського Національної гвардії України провели “Урок мужності” для учнів школи в Одеській області.

Під час уроку дітям розповіли історію створення Національної гвардії та як Сили оборони України змінились за роки війни. Школярі ставили питання та отримували від військовослужбовців наочну інформацію про героїчні подвиги воїнів-гвардійців.

В Запоріжжі нацгвардійці військової частини 3026 Південного ОТО НГУ відвідали один із навчальних закладів, де також провели “Урок мужності” до Дня українського добровольця. Учні слухали із зацікавленістю, ставили питання та із задоволенням виконували практичні вправи.

«Це свято людей, які свідомо стали на захист своєї Батьківщини й захищають рідну землю від загарбників. І наш з вами обов’язок пам’ятати про їхній подвиг, пам’ятати про нашу історію, пам’ятати про тих, хто не побоявся взяти в руки зброю і піти сміливо в бій за її цілісність та незалежність», – зауважила одна з викладачів закладу.

Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ

Перейти до вмісту