Даруємо підтримку тим, хто виборює нашу свободу - НГУ

Учні столичної школи №249 разом з представником відділу цивільно-військового співробітництва завітали до військового лікувального закладу з метою підтримки та виявлення вдячності військовим, які день за днем борються за наше майбутнє. Ця ініціатива стала не лише приємною неочікуваною зустріччю для військових, але й ще раз показала школярам важливість військової служби та потребу в підтримці тих, хто ризикує життям за безпеку нашої країни.

Під час візиту, школярі захоплено слухали історії бійців, передали свої подарунки та висловили слова підтримки. Для багатьох дітей це було першою зустріччю з воїнами, і вони з особливим захопленням слухали їхні розповіді та враження. Важливою частиною візиту стало спілкування з лікарями та медичним персоналом, які розповіли про процес лікування та важливість психологічної підтримки для військових.

«Такі зустрічі свідчать про те, як молодь може впливати на формування свідомості суспільства та підтримку тих, хто зробив величезний внесок у безпеку і мир країни. Подібні ініціативи не лише сприяють зміцненню взаєморозуміння та підтримки військових, а й формують громадянську свідомість та відповідальність у молодого покоління», – наголосила підполковник Алла Клачко.

Військовослужбовці Національної гвардії України беруть участь у відсічі збройної агресії на всіх рубежах і напрямках, де ведуться бойові дії.

Відділ цивільно-військового співробітництва ІВЦ НГУ

Перейти до вмісту