Гвардійці провели заняття для школярів на тему радіаційного, хімічного та біологічного захисту - НГУ

У світі, де загрози радіаційних, хімічних та біологічних атак стають все більш реальними, освіта про захист від них стає надзвичайно важливою. У цьому контексті офіцери відділу цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ спільно з військовими інструкторами військової частини 3030 провели заняття для учнів столичної школи № 264.

Ці заняття ставлять за мету не лише передачу теоретичних знань, але й активну практичну підготовку. Військові демонстрували учням сценарії потенційної небезпеки та навчали як діяти в таких ситуаціях.

Одним із ключових принципів цих занять є взаємодія. Учні взаємодіють з військовими інструкторами, ставлять запитання та активно беруть участь у дискусіях. Це допомагає підвищити рівень засвоєння матеріалу та розуміння важливості заходів безпеки.

Крім того, заняття враховують і психологічну складову. Школярам розповідають про те, як контролювати свої емоції та стрес у небезпечних ситуаціях, що своєю чергою допоможе їм краще впоратися з небезпекою та діяти ефективно.

«Ці заняття не лише підвищують знання учнів про захист від радіації, хімічних та біологічних загроз, але й допомагають сформувати в них відповідальне ставлення до власної безпеки та безпеки навколишніх»,- наголосила начальник групи ЦВС підполковник Алла Клачко. 

Відділ цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ

Перейти до вмісту