Нацгвардійці доставили гуманітарну допомогу для цивільних на Донеччині - НГУ

Представники цивільно-військового співробітництва Національної гвардії України доставили півтори тони гуманітарного вантажу від столичних підприємців для населення Ямполя, на Донеччині.

Серед зібраного вантажу представниками середнього бізнесу, які доставили гвардійці: тонна картоплі, продукти харчування та засоби гігієни.

«Сили та засоби НГУ доставили та роздали вантаж літнім людям, які не змогли залишити домівки. До нас звернулися представники середнього бізнесу міста Києва, які виявили бажання допомогти цивільному населенню, що проживає у населених пунктах наближених до лінії зіткнення», – розповів полковник Віктор Голумбівський відділу цивільно-військового співробітництва ІВЦ НГУ.

Нацгвардія активно долучається до здійснення гуманітарних та благодійних акцій на підтримку цивільного та найбільш вразливих верств населення, які опинилися у скрутній ситуації пов’язаній з війною починаючи з 2015 року.

Нагадаємо, сьогодні відділ цивільно-військової співробітництва здійснює координацію діяльності місцевих органів влади, а також гуманітарних місій, в тому числі міжнародних, з питань забезпечення та підтримки цивільного населення в районах бойових дій.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту