Нацгвардійці провели навчання з мінної безпеки для учнів 250 столичної школи - НГУ

Офіцери відділу цивільно – військового співробітництва Іміджево-видавничого центру Національної гвардії України організували та провели заняття з мінної безпеки та профорієнтаційні заходи для школярів 250 школи м. Києва.

Старшокласники з цікавістю сприймали інформацію про навчальні заклади Національної гвардії України та  перспективи подальшої служби.

Фахівці-сапери розповіли учням правила, які зберігають життя та здоров’я, надали дітям усю можливу інформацію про те, як залишитися в безпеці. Спеціалісти в доступній формі пояснили школярам, як безпечно поводитися на територіях, що можуть бути забруднені мінами; як відрізняти вибухонебезпечні предмети, де вони можуть приховуватись, які знаки про них попереджають та які правила безпечної поведінки потрібно вживати, якщо побачив міну чи боєприпас.

Діти мали можливість на свої очі побачити, потримати в руках різноманітні макети мін та вибухонебезпечних предметів.

«Жодна дитина не має ризикувати життям та здоров’ям повертаючись додому зі школи, гуляючи  в парку чи на дитячому майданчику. Доки територія України  забруднена мінами, наш обовязок – розповісти дітям про загрозу вибухонебезпечних предметів та пояснити як залишатися в безпеці» – наголосила  начальник групи забезпечення заходів  цивільно-військового співробітництва підполковник Алла Клачко.

Доступна та корисна інформація зацікавила як учнів, так і вчителів, не зважаючи на те, що більша частина заняття проходила в укритті. Наприкінці заняття вони засипали гвардійців запитаннями, на які   отримали  кваліфіковані відповіді.

Відділ цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ

Перейти до вмісту