Житомирські гвардійці затримали двох осіб із забороненими речовинами - НГУ

Під час несення служби із забезпечення публічної безпеки та здійснення заходів правового режиму воєнного стану в місті Житомирі, військовий патруль звернули увагу на парубка, якій мав при собі наркотичні засоби. Для документування та з’ясування всіх обставин на місце прибула слідчо-оперативна група Житомирського управління поліції.

За результатом поверхневого огляду, у присутності свідків, правоохоронці виявили в порушника 11 згортків, один пакет із речовиною рослинного походження, ймовірно, канабіс та три зіп-пакети забороненої речовини, зовні схожою на наркотичну. Окрім того, наркотичні речовини були розфасовані в невеликі згортки. Правопорушник хотів збути наркотики шляхом залишення схованок на території міста.

Увечері того ж дня гвардійці помітили на вулиці підозрілу особу, яка помітно нервувала та намагалась уникнути зустрічі з військовослужбовцями. Під час поверхневої перевірки правоохоронці з’ясували, що 32-річний місцевий житель має при собі паперовий згорток із забороненою речовиною, зовні схожу на наркотичну.

Порушників затримано та передано працівникам поліції для з’ясування обставин події, а вилучені речовини направили на дослідження до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.

Перейти до вмісту