Гвардійці Північного об’єднання затримали осіб із забороненими речовинами - НГУ

Ввечері, 16 жовтня, під час несення служби з охорони громадського порядку в місті Житомир, нацгвардійці затримали громадянина з речовиною, ймовірно, наркотичного походження.

Військовослужбовці звернули увагу на чоловіка, який поводив себе підозріло та намагався уникнути зустрічі з патрулем. Під час перевірки особистих документів, він почав помітно нервувати. Гвардійці провели поверхневий огляд чоловіка в присутності свідків та виявили паперовий згорток з порошкоподібною речовиною, зовні схожу на наркотичну.

Того ж дня у Чернігові на стаціонарних блокпостах, що ведуть у місто, гвардійці під час контролю транспортних засобів виявили двох громадян, які перевозили наркотичні речовини.

Під час перевірки документів у водія автомобіля службова собака зреагувала на підозрілі речовини. При проведенні поверхневої перевірки у присутності свідків у речах громадянина, а саме в пачці цигарок, було виявлено пакетик з білою кристалічною речовиною та пристрій для куріння. За словами затриманого в пакеті знаходилась наркотична речовина.

На іншому блокпосту правоохоронці зупинили громадянина для перевірки документів. Під час якої він постійно нервував та поводився збуджено, чим викликав підозру. В результаті поверхневої перевірки в присутності свідків у чоловіка було виявлено згорток з кристалічною речовиною білого кольору, схожу на наркотичну.

На місця затримань були викликані слідчо-оперативні групи, яким передали затриманих для з’ясування обставин подій, а вилучені речовини направили на дослідження до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.

Відділення інформції і комунікації Північного Київського ТУ

Перейти до вмісту