Цей захід спрямований допомогти в організації повноцінного навчального процесу в умовах повномасштабної війни.
Символічно старт і фініш були розташовані біля 25 ліцею міста Житомира, який був зруйнований унаслідок бомбардування російською авіацією 4 березня 2022 року.
Після реєстрації, учасники рушили по маршруту двох дистанцій – 3 км та 5 км.
Вважаю, що забіг «Back to school» – це не лише благодійність, а й можливість трохи психологічно розвантажитися та провести з користю для здоров’я час,” – поділився думками один з учасників.
![0](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/0.jpg)
![1](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/1-4.jpg)
![2](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/2-2.jpg)
![3](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/3-2.jpg)
Попередній
Наступна