З 26 по 28 серпня у Польщі відбувся XXVI Мандрівний фестиваль української культури за участі Академічного ансамблю пісні й танцю Національної гвардії України. Концерти проходили у трьох польських містах: Гожув-Велькополські, Щеціна та Валч.
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/61ddef53-b858-4e00-8d3a-a6023687d6b7-1.jpg)
![95abbd3e-b69b-4a0e-8a05-7633e2f71f20](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/95abbd3e-b69b-4a0e-8a05-7633e2f71f20-1.jpg)
![3502cb3b-5346-4920-aab7-5c7689189881](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/3502cb3b-5346-4920-aab7-5c7689189881-1.jpg)
![81836c1e-d946-4e14-91cf-7c870d22785a](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/81836c1e-d946-4e14-91cf-7c870d22785a-1.jpg)
![9505661c-7be1-43b3-b2b4-47e4ab3cf931](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/9505661c-7be1-43b3-b2b4-47e4ab3cf931-1.jpg)
![ba7cf579-1f4a-439d-8866-e3df953d4767](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/ba7cf579-1f4a-439d-8866-e3df953d4767-1.jpg)
![c199497b-fe5f-45ca-b0d4-27e576752557](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/c199497b-fe5f-45ca-b0d4-27e576752557-1.jpg)
![ca2c1b39-8cdd-4f0b-bcc4-7e7fb1d0198b](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/ca2c1b39-8cdd-4f0b-bcc4-7e7fb1d0198b-1.jpg)
![ef7bd412-444c-47e7-b680-4cfe28fea32d](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/ef7bd412-444c-47e7-b680-4cfe28fea32d-1.jpg)
![f6575def-cf49-4322-9408-f55450b3cb5f](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/f6575def-cf49-4322-9408-f55450b3cb5f-1.jpg)
Попередній
Наступна
«Ми дуже раді взяти участь у фестивалі. Це велика честь для нас. Польська сторона зустріла нас дуже добре, за що ми їм безмежно вдячні. На концертах були присутні мери міст, увесь час відчувалась неабияка підтримка», – розповів художній керівник Павло Пеньківський.
Цьогорічні концерти, які пройшли в рамках фестивалю мали благодійний характер. Усі зібрані кошти передані на потреби захисту України.
Вдячні польському народу за всебічну допомогу та підтримку в такий нелегкий час для України.