Зокрема, відбулося протистояння на футбольному полі в межах турніру між місцевими клубами та військовослужбовцями НГУ та ТРО.
Цей захід є надзвичайно важливим, хоч зараз чимало благодійних проєктів, але нам, в НГУ, завжди до снаги долучатися до допомоги побратимам. Тобто до збору коштів на різні ґаджети, які допомагають краще бити ворога та наближають нашу перемогу”, — сказав мобілізований боєць Національної гвардії України Віктор.
Також до участі в благодійному зборі коштів долучилися дитячі творчі колективи та був проведений ярмарок.
![1](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/1-7.jpg)
![AX6I3781](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/ax6i3781.jpg)
![AX6I3847](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/ax6i3847.jpg)
![AX6I3913](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/ax6i3913.jpg)
![AX6I3949](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/ax6i3949.jpg)
![AX6I4080](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/ax6i4080.jpg)
Попередній
Наступна