Здійснив мрію загиблого брата: у Яготині відкрили тренажерну залу на честь загиблого гвардійця - НГУ

У місті Яготин відбулося урочисте відкриття тренажерної зали в пам’ять загиблого військовослужбовця Володимира Сірого на псевдо Вовк, офіцера бригади “Червона Калина”.

Тренажерна зала, заснована рідним братом загиблого Романом Сірим, отримала символічну назву “Grey Wolf” на честь героя. Це була спільна мрія двох братів. На одній зі стін зали виконано стінопис із зображенням Володимира Сірого та вовка, який слугуватиме символом героїзму загиблого воїна, даватиме відвідувачам натхнення та сили для досягнення спортивних висот.

Офіцер, випускник Національної академії Національної гвардії України, Володимир Сірий в складі, на той час, 8-го полку оперативного призначення НГУ, брав участь у боях в зоні проведення ООС. Після початку повномасштабного вторгнення ворога виконував бойові завдання у Сєвєродонецьку, Сіверську, Білогорівці.

“Він був дуже хорошим командиром, справжнім професіоналом. Неодноразово його рішення рятували життя підлеглих. На нього завжди рівнялися, поважали як знавця своєї справи. Після війни Вова мріяв завести дітей і спокійно жити мирним життям”, – розповів брат Володимира, Роман.

Володимир загинув 11 вересня 2022 року під час проведення штурмових дій у районі Білогорівки, що на Луганщині. Гвардієць нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Група інформації і комунікації Західного ТУ

Перейти до вмісту