На Херсонщині батькові загиблого героя вручили державну нагороду «За мужність» III (посмертно) - НГУ

Батькові гвардійця, який загинув, захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність України, зберігши вірність військовій присязі та українському народові до останнього, вручили державну нагороду – орден «За мужність» III ступеня (посмертно).

14 квітня 2022 року, під час виконання бойового завдання по обороні міста Маріуполь Донецької області, нацгвардієць отримав поранення не сумісні з життям.

Високу державну нагороду за особисту мужність і самовіддане служіння Батьківщині, захист її суверенітету і територіальної цілісності, присвоєну указом Президента України, вручив заступник командира військової частини 3056 Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України майор Олександр Тимченко.

“Під час повномасштабного вторгнення росіяни забрали в нього мрії та надії, забрали плани та сподівання, забрали життя сина, воїна, нареченого. Іван загинув як герой, героєм і є, ми за кожного помстимося. Щиро співчуваємо рідним та родині! Спочивай з миром, Іване!”, – сказав майор Олександр Тимченко.

Військовослужбовці Національної гвардії України з перших днів війни разом з усіма Силами оборони встали на захист рідної землі та невпинно день у день продовжують вибивати російських окупантів із наших рідних земель.

Ми пам’ятаємо кожного героя і знаємо, що наші захисники віддали найцінніше – своє життя, за майбутнє нашої країни.

Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ

Перейти до вмісту