Родині загиблого гвардійця-героя отримали державну нагороду - НГУ

Рідним старшого сержанта Владислава Павленка, який загинув у жовтні 2022 року вручили державну нагороду.

Боєць 15-го Слов’янського полку вісім місяців героїчно воював з ворогом за Донеччину та Луганщину. Життя бійця забрав ворожий артилерійський обстріл, під час якого гвардієць отримав поранення, несумісні з життям.

«Україна продовжує виборювати свою незалежність і платить за це дуже високу ціну. Гинуть кращі з кращих, професіонали військової справи, ті хто своїм покликанням обрав служіння українському народові. Ваш син героїчно боронив Донеччину і вірив, що наша Перемога буде неминучою. Нині усі складові сектору оборони продовжують бити окупантів на всіх напрямках і роблять це для перемоги, про яку так мріяв ваш син», – зазначив заступник начальника Східного територіального управління Національної гвардії України по роботі з особовим складом полковник Сергій Ховайло.

Відповідно до Указу Президента України, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, гвардійця нагороджено орденом “За мужність” III ступеня (посмертно). Високу та заслужену нагороду свого сина-героя отримали його батьки.

Нагадаємо, військовослужбовці Національної гвардії України беруть участь у відсічі збройної агресії російської федерації на всіх рубежах і напрямках, де ведуться бойові дії по захисту України. Гвардійці мужньо та професійно б’ють російських загарбників. Ворог буде розбитий!

Відділення інформації та комунікації Східного територіального управління Національної гвардії України

Перейти до вмісту