Зброя та штурм: майстерність «Спартана» (ВІДЕО) - НГУ

Гвардійці бригади «Спартан» відомі своєю ефективністю та високою готовністю до будь-яких викликів, з якими вони стикаються. І однією з ключових складових успіху у виконанні завдань військовослужбовцями є їхня інтенсивна і відмінна тренувальна програма.

Військовослужбовці відпрацьовують вправи стрільб на вогневому стрільбищі, вдосконалюють свої навички з володіння автоматом, великокаліберними кулеметами, танком, БТР, гранатометами РПГ та Форт-600. Також гвардійці практикують роботу двійками зі зміною положень з укриття.

«Важливою складовою є робота парами, що дає бійцям розуміння як взаємодіяти між собою. Вони мають обмінюватися інформацією та інструкціями швидко і чітко, навіть в умовах бойових дій. Як показала практика, таке злагодження добре проявляє себе при зустрічі з противником – група бійців більш ефективна при штурмі ворога. Також вогневу підготовку відпрацьовують і екіпажі танків, як по прямій наводці, так і з закритих позицій. Танк залишається незамінним елементом на полі бою, який прикриває наступ та допомагає піхотним підрозділам», – зазначає командир взводу на псевдо Зоря.

Військовослужбовці мають вправно працювати з усіма видами озброєння, проте увага приділяється відпрацюванню роботи саме з особистою зброєю – автоматом. Тренують стрільбу сильною та слабкою рукою – освоєння техніки перехоплення зброї, зміни прикладки та стріляючої руки, адже у бойовій обстановці виникають різні ситуації і бійцям необхідно пристосовуватись.

«Завдяки цим заняттям бійці стають більш вправними зі своєю зброєю, та набувають необхідних знань у взаємодії зі своїми побратимами на полі бою. Імовірність ефективного штурму збільшується, коли військовослужбовці швидко реагують на загрози з боку противника та забезпечують собі перевагу в ситуаціях зі змінною тактики на полі бою», – додає гвардієць.

Постійне навчання та вдосконалення навичок у володінні стрілецькою зброєю є обов’язковою практикою в бригаді «Спартан». Це забезпечує військовослужбовцям високий рівень готовності та впевненість у виконанні бойових завдань.

Відділення інформації і комунікації Східного ТУ

Перейти до вмісту