Кров, обстріли, біль: медик бригади «Червона калина» показав кадри евакуації пораненого побратима (ВІДЕО) - НГУ

На Запорізькому напрямку, де бійці бригади “Червона Калина” в цей час ведуть бойові дії, бойові медики щодня рятують життя поранених побратимів. Вони роблять те, до чого довгий час готувалися. Те, що критично необхідно для порятунку життя: зупиняють кровотечі, тампонують та накладають бандаж, проводять евакуацію.

У випадку на відео боєць отримав уламкові поранення середньої тяжкості. Група евакуації змогла доставити пораненого із зони зіткнення, де йому надали домедичну допомогу та евакуювали за допомогою автомобіля багі для госпіталізації.

“Можливо когось злякала б наша робота, але ми до неї готові і звикли. В моменти коли час іде на хвилини ми маємо бути сконцентровані на наданні допомоги й не допускати зайвих емоцій. Сьогодні ми добре попрацювали, особливо допоміг багі, який ми використовуємо для евакуації”, – коментує один з бойових медиків бригади.

Зазначимо, що автомобілі багі, які використовують для евакуації, розроблені спеціально для перевезення поранених. Вони обладнані спеціальними ношами, а також стропами, якими фіксують пораненого. Гарна прохідність авто дозволяє використовувати його в умовах бездоріжжя та місцевості, де пересування дуже ускладнено.

Перейти до вмісту