Бригада “Спартан” готує штурмовиків (ВІДЕО) - НГУ

В історії війни штурм окопів завжди був вирішальною частиною стратегії, яка вимагає від солдатів мужності, спритності та доброї підготовки. Окопи – це заглиблені або підняті позиції на полі бою, які зазвичай використовуються для захисту або обстрілу ворожих сил. Штурм окопів потребує як ретельного планування, так і спеціальної тактики. Нацгвардійці бригади «Спартан» відпрацьовують все це під час тактичних навчань.

«Зараз відпрацьовуємо штурм окопів, під’їзд БТРом до окопів та знищення ворога безпосередньо в самих окопах двома групами з застосуванням гранат, стрілкової зброї, димів та БТРу», — ділиться командир взводу бригади «Спартан» Границя.

Як зазначає нацгвардієць, все приходить з досвідом. Здобули свої навички бійці у бою, при штурмі населеного пункту Козача Лопань, КПВВ «Майорськ», при обороні Бахмуту та в одній з останніх гарячих точок – населеному пункті Роботине Запорізької області.

«Проводимо навчання бійців згідно з тим, що ми там побачили, враховуючи всі недоліки, допрацьовуємо, робимо все для перемоги. Дуже багато помилок в тому, що бійці з остраху біжать вперед, а потім отримують тяжкі поранення і потребують довгої евакуації. Зараз пробуємо, щоб повільно та збалансовано оцінювали ситуацію, обстановку на полі бою, бо в окопах противника дуже багато замаскованих приміщень накопано. Намагаємось донести бійцям, щоб знаходили «нори» противника і ми несли менше втрат», — додає Границя.

За словами бійців, багато замінованих територій ворогом і найтяжче це дійти до окопів, минаючи мінні поля. Військовослужбовці після такого маршу вже виснажені, але тримаються і продовжують бій в окопах.

Штурм окопів – це завдання, яке потребує не лише фізичної витривалості, але й психологічної міцності бійців. У таких ситуаціях спільна робота команди та дисципліна є ключовими факторами успішного штурму.

Нацгвардійці бригади «Спартан» продовжують здобувати досвід і вдосконалювати тактику, щоб забезпечити найбільш ефективний результат та досягнути перемоги на полі бою.

Відділення інформації і комунікації Східного ТУ

Перейти до вмісту