Завзятість і мотивація – бригада «Червона Калина» відточує майстерність знищення ворога (ВІДЕО) - НГУ

Кожні навчання – вагомий крок для ефективної роботи під час бойових дій проти ворожих сил. Кожен день на полігоні – додає впевненості у своїх діях.

Бійці бригади «Червона Калина» не витрачають часу, тренуються без вихідних, розвивають свої навички та навчаються новому. Були проведені навчання штурмових підрозділів. Координували наступальні дії оператори дронів.

Військові доводять до автоматизму взаємодію між собою, краще розуміють можливості своїх побратимів і накази командирів. Під час навчань бійці відпрацьовували роботу по умовному противнику зі стрілецькою зброєю, протитанковими засобами, РПГ, АГС, снайперськими гвинтівками та роботу з дронами. На озброєнні бригади є вся номенклатура озброєння, яка беззаперечно допомагає очищати Україну від окупанта.

«Сьогодні на стрільбищі ми провели заняття з вогневої та тактичної підготовки. Бійці виконували вправи зі стрільби на рубежі вогню, відпрацювали роботу штурму позицій противника з відходом особового складу. Всі старались, були зацікавлені, навчання пройшли дуже добре. Будемо і надалі нарощувати свої вміння», – коментує навчання командир взводу.

Зброя військового – незамінний помічник у знищенні ворога. Під час боїв навіть одна секунда може вирішити ситуацію на твою користь. Саме тому навичкам роботі зі стрілецькою зброєю приділяється багато часу. Розуміти свою зброю – це як мати надійного друга поряд із собою.

«В нас сьогодні були навчально-бойові стрільби. Працювали з різними системами зброї: стрілецьке озброєння, снайперські комплекси, РПГ, протитанкові комплекси. Ми мали чітку задачу відпрацьовували штурм позицій ворога, знищували скупчення техніки та піхоти. Навчаннями я задоволений, злагодженість підрозділів присутня на високому рівні, організація командування також», – розповідає гвардієць з позивним Неро.

Умовний сценарій тренувань розробляє командування підрозділів, яке враховує всі нюанси та моменти, які чекатимуть бійців бригади під час зустрічі з ворожими військами на фронті.

Бійці бригади завжди готові вивчати нове, ознайомлюватись із сучасними видами зброї. Часу ніхто не гаїть – Неро розповідає, як самостійно вчиться керувати FPV-дронами. Про цю зброю не говорить наразі хіба що лінивий. Ці типи БПЛА активно використовують українські військові.

«Безпілотники в цій війні грають визначну роль. Під час бойових дій вони дозволяють не залучати на близьку дистанцію бійців, а завдяки аеророзвідці оцінити сектор роботи, наявність ворога та скидувати ворогу подарунки, які вони вкрай люблять. Щодо FPV-дронів, то я постійно займаюсь на симуляторі, маю свій пульт і іншу апаратуру. Це вміння вважаю вкрай важливим і необхідним», – коментує боєць бригади.

Будь-яка техніка та зброя необхідна та відіграє потужну роль у війні, але на відвойовані ворожі позиції заходять воїни. В деокупованих містах повертають український прапор військові. Наші люди, радіючи звільненню від росіян, обіймають бійців, а не танки та бойові машини.

Група інформації і комунікації Західного територіального управління Національної гвардії України

Перейти до вмісту