«У надзвичайних ситуаціях ми не підіймаємося до своїх очікувань, а падаємо до рівня своєї підготовки», – інструктор Андрій (ВІДЕО) - НГУ

Чернівецький лікар Андрій Охрімовський закінчив курси тактичної медицини, щоб стати інструктором і навчати підрозділи Сил оборони України. Під час повномасштабного вторгнення Андрій приєднався до лав Національної гвардії, де працює з нашими захисниками системно і на постійній основі.

Головні зусилля чоловік спрямовує на те, щоб навчити воїнів навичок першої медичної допомоги. Він переконаний, що під час бою, в екстремальних умовах, спрацюють лише ті знання і вміння, що відпрацьовані до автоматизму. Тому важливо, щоб побратими могли швидко і правильно допомогти собі або одне одному на полі бою, ще до моменту евакуації або прибуття бойового медика.  

У цивільному житті Андрій мав оригінальне хобі – він займався історичною реконструкцією. Разом з друзями вони створили Клуб історичної реконструкції, де вивчають епоху раннього середньовіччя – часи Київської Русі та її північних сусідів – вікінгів. Хлопці відтворюють старовинні елементи одягу, зброї й обладунків і так вивчають побут і військову справу стародавніх воїнів.

Скільки потрібно тренуватися для роботи «на автоматі» і чим для цивільних корисні навички домедичної допомоги дивіться у відеосюжеті: 

Група інформації і комунікації Західного ТУ

Перейти до вмісту