Гра в екстремальних умовах: нацгвардійці відточують навички у наступі та обороні (ВІДЕО) - НГУ

Гра, яка моделює реальні бойові дії та відчуття небезпеки власному життю. У Вінниці інструктори Нацгвардії разом з цивільними відточують навички у наступі та обороні. Як краще пересуватися на полі бою та як прикрити вогнем товариша. Правила та дії ведення бою захисники вчать за допомогою страйкболу.

Озброєні та у повному екіпіруванні, бійці висуваються на зачистку окопів від ворога. Ситуація напружена, оскільки противник постійно маневрує. От тільки замість справжньої зброї у нацгвардійців страйкбольна рушниця. Інструктори моделюють реальні бойові дії. Та найголовніше – злагоджують колектив.

«Брали участь військовослужбовці з різних підрозділів, а також цивільне населення, яке також бажає навчитись тактичного вишколу. Страйкбольні кульки б’ють боляче, після влучних попадань залишаються навіть синці, гравці які відчули це – починають робити більш грамотні та тактичні дії. Під час тренувань були залучені інструктори з БПЛА, які проводили розвідку та скиди гранат на противника», – розповідає нацгвардієць на псевдо Каспій.

На умовному полі бою підприємці, архітектори, спортсмени, молоді хлопці та дівчата. Разом вчаться взаємодіяти в складі підрозділу, читати картину бою та управляти вогнем.

«Вперше я грав пліч-о-пліч з досвідченими військовими. Відразу відчув, що хлопці треновані, мають навички. Нам далеко до їх рівня, але гра була цікава та захоплююча» – розповідає один з гравців.

Група інформації і комунікації Західного ТУ

Перейти до вмісту