Гвардійці відпрацювали спеціальні алгоритми роботи під час можливого застосування противником радіаційної, хімічної та біологічної зброї - НГУ

Це могли бути епічні кадри підготовки комп’ютерної гри «S.T.A.L.K.E.R. 2″, але з нашим підступним ворогом військовослужбовці Навчального центру готові до будь-якого розвитку подій.

Цього тижня особовий склад позаштатних розрахунків радіаційної і хімічної розвідки та спостереження вдосконалював свою майстерність на спеціальних зборах.

Бійці Навчального центру відпрацювали спеціальні алгоритми роботи під час можливого застосування противником радіаційної, хімічної та біологічної зброї.

Самі тактико-спеціальні збори були поділені на декілька блоків: вивчення теоретичних азів щодо засобів індивідуального та колективного захисту, будови, правил користування, а також практичного блоку – роботи в умовно зараженій ділянці, розгортання пункту обробки та розвідки.

Ми націлено додали більше практики, щоб військовослужбовці відпрацювали найрізноманітніші алгоритми роботи в умовно небезпечних зонах, пройшли злагодження, щоб в подальшому, якщо виникне така необхідність відпрацювати як найкраще“, – зауважив начальник служби радіаційного, хімічного та біологічного захисту підполковник Дмитро Галенко.

Основні цілі, які були поставлені перед військовослужбовцями: ведення радіаційної, хімічної та біологічної розвідки, приладами, які перебувають у використанні підрозділами Національної гвардії України, проведення спеціальної обробки (дегазації) не лише техніки і озброєння, а і умовно зараженої ділянки.

За підсумками проведених зборів, військовослужбовці Навчального центру проявили неабияку кмітливість та холодну виваженість під час умовно-бойової роботи.

Разом до перемоги!

Група інформації і комунікації НЦ НГУ

Перейти до вмісту