![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/dsc_8256-1024x683.jpg)
500 бронежилетів 4+ класу захисту залишаться у Запоріжжі, а 1000 буде відправлено на південь нашої держави — до військовослужбовців, які боронять Миколаївську, Одеську та Херсонську області.
«Сьогодні ми передали розвідувальний дрон, адже розуміємо наскільки він важливий для виконання бойових завдань», — зауважив генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь» Групи «Метінвест» Олександр Мироненко.
За словами пана Олександра, в пріоритеті виробників — підрозділи, які знаходяться на передовій.
![DSC_8312](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/dsc_8312-768x513.jpg)
![DSC_8393](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/dsc_8393-768x513.jpg)
![DSC_8667](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/dsc_8667-768x513.jpg)
Попередній
Наступна
Варто зауважити, що це не перша гуманітарна допомога від доброчинців. Підрозділам Національної гвардії України Група «Метінвест» раніше вже передавала 5700 бронежилетів та 1150 захисних шоломів.