Синьо-жовтий стяг – це знамено свободи, мужності й гідності: Як відзначили День державного прапора у західних регіонах України - НГУ

Синій і жовтий кольори – це кольори перемоги. Вони майорять на спортивних аренах, у світових столицях, а також на полі бою й охоплених війною містах нашої держави, і всюди ми з гордістю рівняємося на прапор нашої перемоги і продовжуємо тримати стрій.    

Військовослужбовці Західного оперативно-територіального об’єднання Нацгвардії України відзначили День державного прапора України і вкотре засвідчили готовність до останнього подиху захищати наш стяг і нашу Батьківщину.

Першим в Івано-Франківській області зранку замайорів прапор на Вічевому майдані в місті Івано-Франківську, який підняв міський голова, гвардійці та жителі міста. Після чого міський голова відзначив відзнакою “За честь і звитягу” гвардійців Прикарпаття та подякував за службу.

На Волині найбільший стяг області усі присутні підіймали під Гімн України, який виконав оркестр Національної гвардії України.

У Тернополі нацгвардійці долучилися до урочистого підняття прапора на 50-метровому флагштоці. На заході було також проведено виставку українських прапорів від часів Київської Русі до сучасного синьо-жовтого стяга.

Гвардійці долучились до церемоній підняття величезного синьо-жовтого прапора на Закарпатті, виконали Державний гімн і вшанували пам’ять загиблих захисників України хвилиною мовчання. Символічно, що під час цього в блакитному літньому небі пролетіла зграя лелек, символізуючи мирне небо і відродження України. Урочисті церемонії підняття прапору провели і у військових частинах. 

Перейти до вмісту