Синій і жовтий кольори – це кольори перемоги. Вони майорять на спортивних аренах, у світових столицях, а також на полі бою й охоплених війною містах нашої держави, і всюди ми з гордістю рівняємося на прапор нашої перемоги і продовжуємо тримати стрій.
Військовослужбовці Західного оперативно-територіального об’єднання Нацгвардії України відзначили День державного прапора України і вкотре засвідчили готовність до останнього подиху захищати наш стяг і нашу Батьківщину.
![5](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/5-12-768x512.jpg)
![20220823_085937](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/20220823_085937-768x512.jpg)
![20220823_091156](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/20220823_091156-768x512.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/dsc_0015-768x512.jpg)
![IMG_4399](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/img_4399-768x512.jpg)
![photo_-1](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_-1-768x512.jpg)
![photo_-7](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_-7-1-768x512.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_-8-1-768x512.jpg)
![signal-2022-08-23-12-03-41-468](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/signal-2022-08-23-12-03-41-468-768x512.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/signal-2022-08-23-12-03-41-468-4-768x512.jpg)
![signal-2022-08-23-12-03-41-468-9](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/signal-2022-08-23-12-03-41-468-9-768x512.jpg)
Першим в Івано-Франківській області зранку замайорів прапор на Вічевому майдані в місті Івано-Франківську, який підняв міський голова, гвардійці та жителі міста. Після чого міський голова відзначив відзнакою “За честь і звитягу” гвардійців Прикарпаття та подякував за службу.
На Волині найбільший стяг області усі присутні підіймали під Гімн України, який виконав оркестр Національної гвардії України.
У Тернополі нацгвардійці долучилися до урочистого підняття прапора на 50-метровому флагштоці. На заході було також проведено виставку українських прапорів від часів Київської Русі до сучасного синьо-жовтого стяга.
Гвардійці долучились до церемоній підняття величезного синьо-жовтого прапора на Закарпатті, виконали Державний гімн і вшанували пам’ять загиблих захисників України хвилиною мовчання. Символічно, що під час цього в блакитному літньому небі пролетіла зграя лелек, символізуючи мирне небо і відродження України. Урочисті церемонії підняття прапору провели і у військових частинах.