![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/289336980_397555835742507_3936173331918651491_n.jpg)
Бійці Національної гвардії України, які наразі виконують бойові завдання, захищаючи Україну на запорізькому напрямку, відтепер мають у своєму розпорядженні два тепловізори.
Завдяки представникам благодійної організації «Розвиток нашого міста», наші бійці зможуть більш ефективно фіксувати переміщення особового складу ворога та техніки у темну пору доби, щоб далі успішно їх знищувати.
Головне завдання – перемогти ворога! Тому, ми й надалі будемо робити все можливе, аби зберегти життя нашим захисникам, а також допомогти їм ще ефективніше виконувати свої бойові завдання», – зазначив директор Віталій Сокол.