Бронежилети та каски, які отримали військові є не тільки максимально зручними, а й надійно захищатимуть їх життя та здоров’я, що забезпечуватиме якісне виконання службово-бойових завдань по обороні Запорізького краю.
Варто зазначити, що це не перша партія допомоги нашій військовій частині від компанії “Метінвест”. З 24 лютого військовослужбовці вже отримали 1050 касок та 1800 бронежилетів. Сучасне спорядження забезпечує захист гвардійців, які боронять Батьківщину та перебувають на передових позиціях.
![ZE1_1594](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/ze1_1594.jpg)
![ZE1_1598](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/ze1_1598.jpg)
![ZE1_1615](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/ze1_1615.jpg)
![ZE1_1650](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/ze1_1650.jpg)
![ZE1_1666](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/ze1_1666.jpg)
Попередній
Наступна